Biricik Akademi

Eğitimde yolculuğunuzda en güveneceğiniz yol arkadaşınız…

Biz Kimiz?

Biricik Akademi Kahramanmaraş’ta tecrübeli eğitim kadrosu ve özel öğretim anlayışının birleşimiyle kurulmuş kurumsal bir VIP eğitim-öğretim markasıdır. Sınavlara hazırlık çalışmalarının en yoğun olduğu sınıflarda ve mezun gruplarında öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasına rehberlik yapıyoruz. Öğretmen kadromuz; alanında uzman ve tecrübeli, bilgi ve birikimlerini doğru aktarabilen özenle oluşturulmuş takım arkadaşlarımızdır.

Biricik Akademi olarak; eğitim koçluğu, kişiye özel hazırlanan programlar, yapay zeka eğitim sistemi farkıyla ayrıntılı sınav sonuç ve eksik konu analizleri, kişiye özel hazırlanan ödevler ve kontrolleri, ödev takibi, eğitim videoları, etkin rehberlik hizmetleri sunulur. Her öğrencinin özel olduğu anlayışı içerisinde öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmaları ve sınav sonrası danışmanlığı hizmet anlayışımız içerisindedir.

Eğitim Koçluğu

Sınav ve çalışma süreciyle ilgili öğrencilerimiz uzman öğretmenler ve eğitim koçları tarafından desteklenir.

Beyin Fırtınası ve Grupları

Gruplarımız 4 ve 12 kişiliktir. Öğrencilerimiz kalabalık sınıflarda olduğu gibi kaybolup gitmezler.

Nitelikli Ödev kontrolü

Ödevlerle öğrencilerimizin öğrenme, pekiştirme, uygulama aşamaları tamamlayıp, hiç taviz vermeden Eğitim Koçları  tarafından takip ve kontrolü sağlanır.

Sevgi Üzerine Kurulu Disiplin

Gönül bağı ilkesi ile disiplinimiz sevgi ve ilgi üzerine kurulmuştur. Biliriz ki her şeyin başı SEVGİDİR.

Düzenli Öğrenci Gelişim Takibi

Velilere öğrencilerimizin gelişim süreci içerisinde ne kadar yol aldığı uzman kişiler tarafından takip edilir.

VIP Masa Başı Eğitimi

Çalışmalarımız özel tasarlanmış masalarda yapılır.

Neden Biz?

9

Türkiye de ilk defa uygulanacak olan Yapay Zekâ Eğitim Sistemini uygulamaktayız.

9

Sınırlı sayıda öğrenci alırız. Çünkü her öğrencinin öğrenme şekilleri farklıdır.

9

Öğrencilerimizin işlenen konuları pekiştirmesi ve hatırlaması için planlı bir şekilde tekrar programları uyguluyoruz.

9

Kendini güncellemiş ve alanında tecrübeli öğretmen kadromuzla kalitemizi ortaya koymaktayız.

9

Ders işleyişinin ardından nitelikli ödevler verip ödevleri titizlikle kontrol ediyoruz. Ödevlerle öğrencilerimizin öğrenme, pekiştirme, uygulama aşamalarını tamamlamalarını sağlıyoruz. Bu süreçte verilen ödevler titizlikle öğrenci koçları tarafından kontrol edilir. Ödevlerini yapmayan öğrenci ödevlerini tamamlamak zorundadır. Çözülemeyen bütün sorular tek tek çözülür ve kontrol edilir

9

Sınav sistemine uygun titizlikle hazırlanmış yeni nesil soru bankası, konu modülleri kullanıyoruz

9

Öğrencilerimizin anlamadığı bir konuyu veya soruyu sorması için her gün yapılmakta olan soru çözüm saatinde öğretmenlerimiz öğrencilerimizle ile birebir ilgilenirler.

9

Her hafta uyguladığımız kurumsal ve özgün deneme programları ile öğrencilerimizin sınav öncesinde sıkça prova yapmalarını sağlıyoruz. Gerçek sınava yakın programlar uygulayarak nitelikli bir ölçme değerlendirme yapıyoruz.

Kurumumuz Kuralları

Disiplinimiz sevgi ve ilgi üzerine kurulmuştur. Biliriz ki her şeyin başı sevgidir. Kızarak, ceza vererek yaptırılamayan işi hatta daha fazlasını bizler öğrencilerimizin yüreğine dokunarak onların öğrenme becerilerini göz önünde bulundurarak ve kendilerinin istemelerini sağlayarak yaptırıyoruz. Çünkü bütün öğrencilerimiz bilir ki biz sadece onların başarısı için çalışıyor ve onları anlıyoruz.